Připojení k Internetu: Chomutov, Jirkov, Kadaň, Březno, Nechranice a okolí
608 372 415
info@veverek.cz

nabídka a pokrytí

Naše nabídka pro Vás

Nejčastější je varianta připojení rychlostí 30-50 Mb v ceně 300,- Kč/měsíc, bez omezení dat, bez závazku, s výpovědní lhůtou 1 měsíc. Připojení je vhodné pro jakékoli běžné využití.

Připojení lze realizovat na sídlišti, v panelovém domě, rodinném domě, ve firmě či na chatě.

V případě připojení rekreačního objektu je možné využít službu např. jen od jara do podzimu, přičemž mimo sezónu není hrazen žádný poplatek.

Zavolejte nám na číslo 608 372 415, sdělte nám adresu, kde byste chtěli připojit k internetu. Předběžně Vám sdělíme zda máme v dané lokalitě bezdrátové pokrytí či kabelové rozvody.

Sjednáme si s Vámi NEZÁVAZNOU schůzku, při které ZDARMA ověříme dostupnost připojení. Dle Vašich požadavků vybereme vhodnou technologii, technické i estetické řešení. Zodpovíme Vaše dotazy.
Bude-li Vám naše řešení vyhovovat, nenecháme Vás čekat, ve většině případů je možné zrealizovat připojení ihned.

Nechcete nám telefonovat? Pošlete SMS ve tvaru INTERNET jméno, adresa na číslo 608 372 415 ozveme se zpět a sdělíme Vám NEZÁVAZNĚ informace k připojení.

Děkujeme za Váš zájem.

KONTAKTUJTE NÁS

Pokrytí naším internetem

Nabízíme připojení k internetu v Chomutově, Kadani, Jirkově a okolí, ať už v centru města, na sídlištích, v rodinných, bytových a panelových domech.

Dále pokrýváme Jirkov, Otvice, Vrskmaň, Spořice, Droužkovice, Pesvice, Černovice, Nezabylice, Březno, Nechranice a okolí.

Poptejte Vámi požadované místo připojení i když zde není uvedeno, pokusíme se najít pro Vás vhodné řešení.

POPTÁVKA